<< Nazaj na seznam dogodkov
17/09/2024
BRALNA ZNAČKA ZA STARŠE IN STARE STARŠE

17. september je dan zlatih knjig, ko se povsod po Sloveniji začenja bralna značka. Ob tej priložnosti želimo k branju povabiti tudi vas starše. Ker je bil lani odziv zelo pozitiven in so se nam pridružile tudi nekatere babice, smo se odločili, da letos povabimo tudi stare starše. Na šoli pa že tretje leto bralno značko opravljamo tudi zaposleni.

Za opravljeno bralno značko vsak prebere 5 knjig. Za vsako knjigo je potrebno izpolniti spletni obrazec s kratkim mnenjem o knjigi. Ker vemo, da je med vami veliko navdušenih bralcev, je dragoceno, da lahko spremljate bralne predloge ostalih staršev. Zato jih bomo tako kot lani (seveda anonimno in še to le z vašo privolitvijo) objavljali na spletni strani šolske knjižnice.

Z bralno značko bomo zaključili konec meseca aprila, kar pomeni, da je potrebno do takrat izpolniti pet obrazcev. Vse, ki jo boste uspešno zaključili, bomo v mesecu maju povabili na šolo, kjer bomo zaključili s krajšim kulturnim programom ter podelitvijo priznanj.
Lepo povabljeni, da svojim otrokom z zgledom pokažete, da je branje nekaj lepega.

OBRAZEC ZA OPRAVLJANJE BRALNE ZNAČKE
BRALNI PREDLOGI STARŠEV