<< Nazaj na seznam dogodkov
01/09/2024
Prvi šolski dan

Novo šolsko leto bomo pričeli v ponedeljek, 2. 9. 2024. Učenci od 2. do 9. razreda se ob 8.20 zberete na šolskem dvorišču. Tu vas bodo sprejeli razredniki, ki vas bodo pospremili do garderob in nato v športno dvorano. S seboj imejte copate in šolske potrebščine za ponedeljkov urnik.

• Učenci 2. in 3. razreda boste imeli pouk po ponedeljkovem urniku.
  • Učenci od 4. do 9. razreda boste imeli prvi dve uri razredni uri z razredniki in sorazredniki v matičnih učilnicah, nato pouk po ponedeljkovem urniku. Izbirnih predmetov ne bo.

Za prijavljene učence od 2 do 5. razreda bo zagotovljeno podaljšano bivanje. Vsi obroki prehrane bodo zagotovljeni že prvi šolski dan.

Šolski avtobus bo vozil po prilagojenem voznem redu, ki je objavljen na spletni strani šole.

Starši učencev od 2. do 5. razreda, ki svojih otrok še niste prijavili v podaljšano bivanje, bi pa želeli, da so vanj vključeni, prosimo, da izpolnite prijavnico, ki jo bodo otroci prinesli prvi šolski dan domov. Izpolnjeno prijavnico naj otrok vrne razredničarki do srede, 4. 9. 2024.

Sprejem prvošolcev

Prvošolci se s svojimi starši zberete na šolskem dvorišču ob 9.00. Po kratkem programu in nagovoru ravnateljice se boste odpravili v svoje učilnice, starši pa z razredničarkama na prvi roditeljski sestanek.

Veselimo se ponovnega srečanja.

Sonja Bregar Mazzini, ravnateljica

Podrobnosti dogodka: